Dead-in Kutak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavljanje novih dead-a

3 posters

Go down

Predstavljanje novih dead-a Empty Predstavljanje novih dead-a

Post  dead-a united Tue Feb 03, 2009 11:32 pm

Dakle, kao sto sam naziv kaze, u ovoj temi se predstavljaju novi dead-e. Pa da ja krenem. Very Happy

Ime mi je Milivoj, dolazim iz Tuzle, proputovao sam cijeli svijet te sam se ovako pred kraj zivota odlucio skrasiti na ovom prekrasnom forumu koji je posvecen nama, osobama 4. zivotne dobi.
Nadam se da cu steci mnoga nova prijateljstva, te se lijepo druziti s vama u ovim dugim nocima u kojima me, moram priznati, jako bole trbusni misici od smijeha.

p.s. moram priznati da mi se jako svida clan simbex Embarassed heheh...i pod stare dane "stari lisac" ne miruje lol!

dead-a united

Posts : 3
Join date : 2009-02-03

Back to top Go down

Predstavljanje novih dead-a Empty Re: Predstavljanje novih dead-a

Post  metuzalem veliki Tue Feb 03, 2009 11:53 pm

Sinek,ma nisi ti ništa proputovao,ja sam još za vrijeme Ante Starčevića Balkan prešao uzduž i porijeko i nema garada di nisam bio,pa u mojoj mladosti Britanci su tek kupili Hong Kong,to je bila hrpa smrdljivih koća,par krava i pokoja štala,danas te štale imaju neka svjetla i šta ti ja znam i zovu ih neboderi,sve je otišlo kvragu,velim ti,od kolijevke pa do groba najlipše je đačko doba...

al bar ti Stojko radi ako ništa,

metuzalem odjava,druže Tito evo me tebi!

metuzalem veliki

Posts : 6
Join date : 2009-02-03

Back to top Go down

Predstavljanje novih dead-a Empty Re: Predstavljanje novih dead-a

Post  Petar Vešmašina Tue Mar 03, 2009 7:07 pm

evo i najmlađeg dead-e među vama...heh...

Petar Vešmašina

Posts : 1
Join date : 2009-03-03

Back to top Go down

Predstavljanje novih dead-a Empty Re: Predstavljanje novih dead-a

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum